Dveře s klikou

Jsme roverky z 9. dívčího oddílu v Litomyšli. Vedeme družinky, plánujeme výpravy, a chystáme se na čekatelské kurzy.

Kdo jsou DSK?

Verďa je rádkyně Nicmánků. Studuje "pajdák", absolvovala rádcovský i čekatelský kurz, v oddíle je skoro od plínek a s dětmi to opravdu umí.

Majda je rádkyně Nicmánků. Studuje gymnázium, neustále má dobrou náladu a v hlavě vždy hru na dlouhou chvíli.

Bětka studuje ''pajdák'', krásně zpívá a jak její příjmení napovídá je vskutku tou nejveselejší členkou DSK a vede družinku Nicmánků.

Kája je rádkyně Arietes. Studuje gymnázium, absolvovala rádcovský kurz, plní stezky levou zadní a je to prostě hlavička.

Lída je rádkyní Arietes. Studuje gymnázium, absolvovala rádcovský kurz, na první pohled patří k tišším členům DSK, ale nenechte se oklamat.

Ráchel studuje gymnázium, patří také k tišším členům a v tašce má vždy nějakou zajímavou knihu a je rádkyní Kopretinek