Vedení

Vedoucí oddílu

Džonka - Jana Střasáková (tel.: 730 551 208, jana.strasakova@email.cz)

(V současnosti studuje na gymnáziu v Litomyšli, absolvovala čekatelský i vůdcovský kurz. Jako malá chtěla být paní učitelkou v MŠ, na táboře má nejraději přepady a stezky odvahy a jejím snem je mít milující a šťastnou rodiny a být oblíbená.)

Zástupce vedoucí oddílu

Monča

(V současnosti studuje na VUT v Brně. Má vůdcovský a zdravotnický kurz. Jako malá chtěla být paní učitelka. Na táboře má ráda spaní ve stanu, naopak jejím velkým strašákem jsou hlodavci.)

Servis tým

Kiki

(V současnosti studuje na Pedagogické fakultě v Brně. Má vůdcovský a zdravotnický kurz. Jako malá chtěla být paní doktorka, na táboře má nejraději slibový oheň a jejím snem je být šťastná a mít skvělou a velkou rodinu.)

Pamča

(V současnosti pracuje jako sociální pracovník s osobami s mentálním postižením. Má čekatelský a zdravotnický kurz. Jako malá chtěla být paní učitelka, na táboře má nejraději přírodu a jejím snem je procestovat celý svět.)

Eliška

(V oddíle zastává roli táborové kuchařky. Absolvovala čekatelský kurz a studuje na uměleckoprůmyslové škole v Ústí.)

Aneža

(V současnosti studuje na VOŠ zdravotnické škole v Hradci Králové. Absolvovala čekatelský kurz. Jako malá chtěla být prodavačkou, na táboře má nejraději témátka a jejím snem je mít velkou miující rodinu a vysokou školu.)

Verďa

(Je rádkyně Nicmánků. V současnosti studuje "pajdák" v Litomyšli, absolvovala rádcovský i čekatelský kurz, v oddíle je skoro od plínek a s dětmi to opravdu umí.)

Majda

(Je rádkyně Nicmánků. Studuje gymnázium, neustále má dobrou náladu a v hlavě vždy hru na dlouhou chvíli.)

Bětka

(Je rádkyně Nicmánků. Studuje na "pajdáku" v Litomyšli, krásně zpívá a jak její příjmení napovídá je vskutku tou nejveselejší členkou DSK).

Kája

(Je rádkyně Arietes. Studuje gymnázium, absolvovala rádcovský kurz, plní stezky levou zadní a je to prostě hlavička.)

Lída

(Je rádkyní Arietes. Studuje gymnázium, absolvovala rádcovský kurz, na první pohled patří k tišším členům DSK, ale nenechte se oklamat.)

Ráchel

(Je rádkyní Kopretinek. Studuje gymnázium, patří také k tišším členům a v tašce má vždy nějakou zajímavou knihu.)

A mnoho dalších, které potkáte sem tam na výpravě nebo na táboře :)