Pod dubem, za dubem

Ami
1. Pod dubem, za dubem - tam si na tě počíháme,
    E                                 G7
   pod dubem, za dubem - tam tě voškubem.

R. Loupežníci z povolání,
to jsou páni, to jsou páni, G loupežníci z profese, nejlepší jsou v okrese. C My řekneme: "Růce vzhůru"
a hned máme peněz fůru, G C E žádné jiné řemeslo nikdy tolik neneslo. 2. Pod dubem, za dubem - tam si na tě počíháme, pod dubem, za dubem - tam tě voškubem. R. Hloupý koupí, chytrák loupí,
dej sem cukr, dej sem kroupy, seď, formánku, na houni, přepadli tě vrahouni! Loupežník je nesmlouvavý,
loupení ho strašně baví, co šlohne, to nevydá, jelikož je nelida. 3. Pod dubem, za dubem - tam si na tě počíháme, pod dubem, za dubem - tam tě voškubem. R. Špatná věc se podařila, hrubá síla zvítězila, tak to chodí na světě, na vzdory vší osvětě. Loupežníci z povolání, to jsou pání, to jsou páni, loupežníci z profese, nejlepší jsou v okrese.